Головна Новини спорту «Інфраструктурі ФК ЮКСА позаздрять більше половини клубів УПЛ»

«Інфраструктурі ФК ЮКСА позаздрять більше половини клубів УПЛ»

by Max

Новоспечений головний тренер ФК ЮКСА Микола Цимбал розповів, як наважився на новий виклик, поділився враженнями від клубної інфраструктури, назвав фаворита майбутнього чемпіонату, а також висловив вимоги, які висуватимуться до потенційних новачків.

— Чому ви обрали ФК ЮКСА? Адже клуб є дебютантом у професійному футболі…

— Це новий цікавий амбітний проєкт. Поспілкувавшись із президентом та віце-президентом, відразу всі сумніви зійшли нанівець і я прийняв рішення. Для мене цікаво розвивати новий проєкт, де мені надається велика довіра в усьому: і в формуванні тренерського штабу, і в комплектації команди. Це підкупає. Я сповнений сил реалізовувати, втілювати своє бачення, щоб клуб розвивався та прогресував.

— Чи вже сформовано кістяк команди?

— Зараз формується. Веду перемовини з футболістами, які будуть спроможні вирішувати поставлені на сезон завдання.

— Чи достатньо буде часу підготуватися до чемпіонату, враховуючи, що команда формується з нуля?

— Часу дійсно дуже мало і команду з нуля дуже складно сформувати, щоб до перших ігор підійти в оптимальній формі. Тому ми будемо через чемпіонат входити в оптимальні кондиції.

— Які ваші враження від інфраструктури клубу?

— Нашій інфраструктурі позаздрять більше половини клубів Української Прем’єр-ліги, вона фантастична. Є все для роботи, відновлення футболістів. Інфраструктура на дуже високому рівні. Вона відповідає командам УПЛ.

— Хто, на вашу думку, є фаворитом чемпіонату Другої ліги?

— Думаю, «Звягель» — фаворит, бо «Полісся» зараз скуповує на ринку дуже багато футболістів і ті, які, як розумію, не проходитимуть до складу на УПЛ, будуть віддані в оренду і у Звягелі буде дуже цікава команда, яка, безумовно, буде ставити завдання з першого місця вийти у Першу лігу.

— Чи плануєте контрольні матчі?

— Так, ми плануємо контрольні матчі до чемпіонату, але зараз ціль – сформувати команду, а потім вже грати контрольні матчі. Над цим зараз і працюємо. Але декілька спарингів будуть до чемпіонату, я думаю.

— Які перед командою стоять цілі у новому сезоні?

— Потрібно сформувати структуру клубу, команду в першу чергу, а потім вже будемо ставити завдання та цілі.

— Чи можете анонсувати когось із потенційних новачків?

— Вони будуть найближчим часом і ви все дізнаєтесь із наших офіційних соцмереж та сайту.

— Чи плануєте орендувати когось із вихованців клубів УПЛ? Можливо, навіть «Шахтаря» чи «Динамо»?

— Вихованці «Динамо» та «Шахтаря» вже по орендам роздані, але від оренди футболістів ми не відмовляємося, проте нам потрібні лише ті, хто допоможе нам на футбольному полі та хотітиме рости та розвиватися разом із командою.

Новини по темі