Головна Новини України Камишін заявив про значне зростання виробництва снарядів в Україні

Камишін заявив про значне зростання виробництва снарядів в Україні

by Max
Камишін заявив про значне зростання виробництва снарядів в Україні

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін заявив про значне зростання виробництва снарядів в Україні, проте Київ продовжує переважно покладатися на постачання партнерів, повідомляє українська агенція «Інтерфакс».

«Що стосується можливостей вітчизняного ВПК, то ми значно зростаємо. А якщо говорити, наприклад, про снаряди, то нині ми виробляємо їх у рази більше, ніж за весь минулий рік. Але це в будь-якому разі досить далеко від того, скільки нам потрібно», – сказав він на брифінгу у рамках промислового форуму НАТО.

За словами міністра, скільки Україна не нарощувала б місцевого виробництва, все одно багато в чому покладатиметься на західні постачання.

«Тому що у нас найбільша війна поколінь. І рівень споживання снарядів досить високий», – наголосив Камишін.

Читайте також: Форум оборонних індустрій. Що виробники зброї кажуть про спільне виробництво з Україною?

Глава уряду Денис Шмигаль раніше повідомляв, що в проєкті держбюджету на 2024 рік передбачено збільшення видатків на виробництво зброї у сім разів. Шмигаль сказав, що в Україні «систематично спрощуються бюрократичні процедури для виробництва різноманітних видів техніки та озброєння». Ключовим партнером є приватний сектор.

Новини по темі