Головна Новини України кількість загиблих через агресію Росії дітей в Україні зросла до 477

кількість загиблих через агресію Росії дітей в Україні зросла до 477

by Max

В Україні станом на 30 квітня, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 477 дітей загинули і щонайменше 955 – зазнали поранення через повномасштабну агресію Росії, повідомив Офіс генерального прокурора.

«Протягом вчорашнього дня стало відомо ще про двох загиблих дітей у місті Умань Черкаської області через руйнування під’їзду багатоповерхівки, в який влучила російська ракета 28 квітня. Внаслідок цієї атаки держави-агресора загинули 23 людини. Серед загиблих – шестеро дітей. 28 квітня внаслідок обстрілу окупантами Миколаєва було поранено 11-річного хлопчика. 29 квітня через обстріл ворогом смт Малотаранівка Донецької області зазнала поранення 16-річна дівчина», – уточнили у прокуратурі.

В ОГП наголосили, що наведені дані – не остаточні, триває робота з їх встановлення в місцях ведення бойових дій, на окупованих і звільнених територіях.

Управління верховного комісара ООН із прав людини станом на 23 квітня підтвердило загибель 8 574 і поранення 14 441 цивільного в Україні внаслідок повномасштабного вторгнення Росії.

Офіс генерального прокурора України повідомив раніше, що станом на 19 квітня зареєстрував близько 80 тисяч випадків потенційних воєнних злочинів, скоєних російськими військовими від початку повномасштабного вторгнення.

Новини по темі