Головна Новини спорту «Клуб має дуже хорошу репутацію»

«Клуб має дуже хорошу репутацію»

by Max

Новий спортивний директор «Прометея», поляк Броніслав Вавжинчик, прокоментував своє призначення:

– Як виник варіант роботи з БК «Прометей»? Як відбувалися переговори? Чому ви вирішили продовжити кар’єру в українській команді? Яка ваша думка про «Прометей», як клуб?

– Я познайомився з тренером Нено пару років тому, і ми відновили зв’язок цього сезону. У нас була дуже хороша зустріч перед однією з ігор Єврокубку, коли ми висловили взаємну зацікавленість потенційно об’єднати зусилля найближчим часом. Те, що мене переконало, окрім можливості працювати з тренером такого високого рівня, безумовно, це моя роль у клубі. Посада спортивного директора є природним прогресом для скаута. Після багатьох років роботи та пошуку і вивчення гравців я дуже добре пізнав усі аспекти баскетбольного бізнесу, покращив особисті навички та відчув себе готовим до наступного кроку. Крім того, «Прометей» має дуже хорошу репутацію як клуб та можливості для подальшого розвитку. На мій погляд, це не тільки престижна, але й дуже амбітна робота.

– У чому саме полягатиме ваша робота в «Прометеї»?

– Моїм головним обов’язком буде формування складу, завжди дбаючи про те, щоб гравці, яких ми підписуємо, максимально відповідали нашому бюджету, стилю гри та культурі, яку ми маємо. Вміння робити правильний вибір вимагає відстежування ринку протягом цілого року. Однак коли команда буде створена, мені доведеться контролювати її роботу та допомагати надавати всі необхідні інструменти для досягнення успіху. Я буду залучений до всіх повсякденних аспектів, пов’язаних зі спортом і продуктивністю команди. Також буду представляти клуб на офіційних зустрічах та заходах. Крім чистого знання баскетболу, моя робота потребуватиме комунікацій, спілкування та менеджерських навичок.

– Броніславе, а які ваші цілі з «Прометеєм»?

– Я дуже амбітна людина, тому я прагну дійти до фіналу або, можливо, навіть виграти Єврокубок одного з наступних років. Коли ти працював у Євролізі, важко піти з неї… Сподіваюся, колись повернусь на цей рівень. Якщо це станеться з «Прометеєм» у вільній Україні, я буду радий. Але більше за все я хочу вписати своє ім’я в історію клубу, залишити клуб кращим і сильнішим, ніж він є зараз.

– З чого почнете вашу роботу? Можливо, у вас вже є ідеї щодо майбутніх гравців «Прометею»?

– Оскільки наш сезон уже закінчився, ми починаємо активно працювати на ринку. У мене є багато ідей, але спочатку ми повинні визначитися з гравцями, які у нас були в цьому сезоні, щоб точно знати, ким їх оточити. Однією з ідей, щодо якої, здається, всі дотримуються однієї думки, є латвійський гравець наступного сезону, тож наші вболівальники можуть очікувати, що це станеться, але поки що рано говорити про конкретні імена.

Новини по темі