Головна Lifestyle Король Чарльз III позбавив принца Гаррі та Меган Маркл нерухомості: подробиці

Король Чарльз III позбавив принца Гаррі та Меган Маркл нерухомості: подробиці

by Max

Король Чарльз III вирішив остаточно розірвати всі зв’язки зі своїм сином принцом Гаррі та його дружиною Меган Маркл і заявив, що вони повинні звільнити котедж Фрогмор у Віндзорі. Відповідне повідомлення Букінгемський палац надав герцогам Сассекським.

Про це повідомляє LBC, передає RegioNews.

Монарх, за даними ЗМІ, запропонував переїхати туди своєму братові, принцу Ендрю.

Водночас Гаррі та Меган це пояснили тим, що власність потрібна “комусь іншому”, бо стосунки між ними та рештою членів королівської родини залишаються на “безпрецедентно низькому рівні”.

“Ця новина, як повідомляють мені джерела, приголомшила Гаррі та Меган, а щонайменше двох членів королівської сім’ї “потрясла”, – сказало джерело.

Також, за його словами, принц Гаррі з дружиною вже думають, як відправити у США частину майна, яке залишалось у Фрогморі. Це потрібно зробити до коронації.

“Усе це здається дуже остаточним і жорстоким покаранням. Ніби сім’я хоче назавжди викреслити їх з картин. Це, безумовно, означає кінець перебування Гаррі та Меган у Великій Британії. Ендрю чинить опір ідеї переїхати у Фрогмор-котедж після того, як йому запропонували його минулого тижня. Але це показує, що Гаррі та Меган безсилі зупинити виселення”, – зазначило джерело.

Відомо, що монарх, судячи з усього, почав процес виселення лише через день після того, як скандальні мемуари принца Гаррі “Spare” потрапили на полиці.

Суперечлива книга містила численні розповіді про виховання меншого сина принцеси Діани та короля Чарльза ІІІ, в тому числі монарх постійно жартував, що він не “справжній” батько принца Гаррі.

Новини по темі