Головна Новини спорту Ковзаняр Столц на чемпіонаті США встановив світовий рекорд і зробив каре

Ковзаняр Столц на чемпіонаті США встановив світовий рекорд і зробив каре

by Max

Головне відкриття минулого сезону в ковзанярському спорті Джордан Столц зробив каре та встановив світовий рекорд на чемпіонаті США, який проходив з 27 по 29 жовтня на льоду комплексу «Петіт» у Мілуокі, Вісконсин.

Столц, також уродженець Вісконсина, здобув переконливу перемогу на дистанції 500 метрів, випередивши майже на 0.2 секунд Купера Маклауда, який став другим. Майже секунду 19-річний спортсмен привіз Маклауду на дистанції 1000 метрів.

На дистанції 1500 метрів Столц встановив новий світовий рекорд для рівнинних овалів – 1:42.31. Це більш ніж на дві секунди швидше, ніж пробіг Емері Леман, який посів друге місце. Ще один чемпіонський титул він виграв у других змаганнях у мас-старті.

На дистанції 5000 метрів Столц понад 3,5 секунди поступився Кейсі Доусону, а в першому мас-старті став другим після Конора Макдермотта-Мостови. Ще одні змагання на 500 метрів виграв Купер Маклауд, який показав однаковий час із Заком Стоппелмуром, але втік раніше.

У жіночих змаганнях з двох чемпіонських титулів виграли олімпійська чемпіонка Ерін Джексон (обидва 500 метрів) та Міа Кілбург (3000 м та мас-старт). Бріттані Боу стала чемпіонкою на 1500 м, Кімі Гьотц – на 1000 м, а Пайпер Іде – у другому мас-старті.

Новини по темі