Головна Новини спорту Крістіана Атсу ще шукають під завалами. Знайшли його кімнату, 2 пари взуття

Крістіана Атсу ще шукають під завалами. Знайшли його кімнату, 2 пари взуття

by Max

Продовжуються пошуки вінгера Хатайспора Крістіана Атсу, який зник безвісти після землетрусу в Туреччині 6 лютого.

Агент 31-річного ганського футболіста Нана Сечере повідомив подробиці та попросив додаткові ресурси, щоб допомогти рятувальникам:

«Минуло 9 днів після землетрусу, а ми досі не знайшли Крістіана. Я перебуваю на місці землетрусу в Хатаї з родиною Крістіана. Сцени неймовірні, і наші серця болять за постраждалих.

За час мого перебування тут ми змогли визначити точне місцезнаходження кімнати Крістіана Атсу та знайшли дві пари його взуття.

Вчора ми отримали підтвердження того, що тепловізійні зображення свідчать про ознаки до п’яти життів. Однак мені сказали, що єдиними реальними доказами життя є візуальні, запах та звук. На жаль, ми не змогли знайти Крістіана.

Це складна ситуація, і ми надзвичайно вдячні всім турецьким та іноземним рятувальним командам, місцевим жителям та волонтерам за їхні зусилля та допомогу в порятунку тих, хто вижив.

Однак, нам терміново потрібні додаткові ресурси, у тому числі перекладач на місці. Справи просуваються неймовірно повільно, і в результаті багато рятувальних операцій затримуються, а люди гинуть через брак ресурсів у робітників.

На жаль, клуб «Хатайспор» не допомагає нам у пошуках Крістіана. Їхнє становище та вплив, а також їхнє знання місцевості були б надзвичайно корисними. Ми просимо президента клубу та мера Хатая Лютфю Саваша надати додаткові ресурси для прискорення рятувальних робіт у пріоритетному порядку».

Понад 40 тисяч людей загинули внаслідок землетрусу силою 7,8 бала, який стався вранці 6 лютого на південному сході Туреччини та півночі Сирії.

Новини по темі