Головна Lifestyle Лана Дель Рей у короткій сукні з глибоким декольте заспівала на роялі

Лана Дель Рей у короткій сукні з глибоким декольте заспівала на роялі

by Max

Cпівачка Лана Дель Рей вразила своїх шанувальників чуттєвим виступом на музичному фестивалі Prima Estate в Італії. Про це повідомляє KURAZH із посиланням на Daily Mail.

Під час виступу, Лана Дель Рей виконала свої популярні хіти, включаючи виступ за роялем. Вона виступила в короткій сукні з глибоким декольте, доповнивши свій образ обідком та високими підборами.

Цей виступ був отримав позитивні відгуки від її шанувальників, які виразили своє задоволення на Твіттері. Це відрізняється від попереднього виступу співачки на фестивалі Гластонбері, де вона запізнилася на 30 хвилин, змушуючи фанатів чекати до пізньої ночі через складнощі зі своєю зачіскою. Після того, як вона з’явилася на сцені, вона навіть покликала свого стиліста, щоб доробити свій образ.

Цього року Лана Дель Рей виступила на фестивалі MITA в рамках промоції свого нового альбому “Did You Know That’s a Tunnel Under Ocean Blvd”. Цей виступ став першим сольним виступом співачки вже протягом трьох років. Вона приголомшила своїх шанувальників образом Мерилін Монро.

Новини по темі