Головна Новини спорту Логінов зіграв у матчі Дніпро-1 – Олександрія за дві команди

Логінов зіграв у матчі Дніпро-1 – Олександрія за дві команди

by Max

У дограванні поєдинку першого туру УПЛ «Дніпро-1» – «Олександрія» (1:1) у стартовому складі команди Руслана Ротаня на поле вийшов захисник Сергій Логінов. Цікаво, що 23 листопада, коли цей матч розпочався, Логінов перебував у стартовому протоколі «Дніпра-1» та відіграв дев’ять хвилин за дніпрян. Після цього матч було зупинено через повітряну тривогу і було ухвалено рішення дограти його навесні.

У лютому «Олександрія» орендувала Логінова у «Дніпра-1» і Руслан Ротань випустив його у стартовому складі. Очевидно, що клуби домовилися між собою, що Логінов зможе зіграти проти своєї колишньої команди.

Зазначимо, що згідно з регламентом, до складу команд, які дограють матч через деякий час, можуть бути внесені будь-які футболісти, заявлені на сезон на момент проведення догравання матчу, незалежно від того, чи були вони у складі на момент початку припиненої зустрічі. При цьому гравці, які виходили у старті 23 листопада, не могли опинитися в резерві зараз. Крім того, сьогодні не могли б зіграти дискваліфіковані виконавці. Ці обмеження не стосувалися Сергія Логінова.

Новини по темі