Головна Новини спорту Лунін розповів, чому почав співпрацювати з колишнім агентом Роналду

Лунін розповів, чому почав співпрацювати з колишнім агентом Роналду

by Max

У грудні 2023 року з’явилася інформація, що український голкіпер мадридського «Реала» Андрій Лунін розпочав співпрацю із колишнім агентом зіркового португальського форварда Кріштіану Роналду Жорже Мендешем.

Багато хто сприйняв це як натяк на те, що українець збирається залишити королівський клуб. Однак через деякий час стало відомо, що Лунін продовжив контракт із «Реалом» до завершення сезону 2024/25, хоча минула угода була розрахована до літа 2024 року.

Лунін зізнався українському журналісту Дмитру Поворознюку, чому вирішив почати працювати з Мендешем:

– Контракт закінчується за 1.5 роки?

– Так.

– Наскільки я чув, ти підписав контракт…

– Я почав працювати з Мендешем. Мені дружина порекомендувала, сказала, що може подумати про такий варіант. Ми сіли, побалакали, сам кілька днів подумав. Напевно, вже настав той момент, коли потрібна людина поряд, потужна так скажемо, у всіх напрямках і сенсах.

У нього велика компанія, має зв’язки. Хочу прояснити, бо багато хто сприйняв це як остаточне рішення, що я хочу піти, нібито навіщо тоді агент, так? Але ні, це пов’язано з тим, що я вирішив, що мені потрібна допомога у всіх напрямках, зі спортивної точки зору, медіа, комерції… Сподіваюся, що всі виграють із цього, і я, і він», – сказав Лунін.

Дружина Луніна Анастасія:

«Шукала телефон Мендеша. Я маю деякі зв’язки, бо півроку тому я думала, що зможу стати агентом свого чоловіка. Але зрозуміла, що не «вивезу», бо я переживаю за нього, можу приймати трохи емоційні рішення.

Тому я йому сказала, що потрібно знайти агента, який вестиме переговори з клубами, з тим же Реалом. Ми розуміли, що це великий агент, у нього є зв’язки в Реалі, та й не тільки там. До того всіма справами Андрія займався його батько».

Новини по темі