Головна Lifestyle Мадонна про свою госпіталізацію: «Я не думала, що виживу, як і мої лікарі»

Мадонна про свою госпіталізацію: «Я не думала, що виживу, як і мої лікарі»

by Max

У червні 2023 року Мадонна була виявлена непритомною у власній квартирі. Виконавицю у терміновому порядку доставили до реанімації. І, на щастя, все обійшлося. Проте те, що трапилося, явно змусило понервувати не тільки шанувальників співачки, а й її рідних та близьких. Нещодавно Мадонна розповіла про свою госпіталізацію і навіть подякувала близькій подрузі, інформує KURAZH.

Мадонна про свою госпіталізацію

Те, що сталося з Мадонною влітку цього року, не на жарт налякало її вірних шанувальників. Неважко уявити й емоції рідних та близьких виконавиці, чи не так? Що цікаво, ситуація могла призвести до ще більшої катастрофи, якби не близька подруга співачки. Вся річ у тім, що саме вона і виявила знаменитість непритомною.

Подробицями Мадонна поділилася під час концерту в Брукліні. Останній пройшов у рамках ювілейного туру артистки Celebration. Так, 65-річна зірка зізналася, що майже не пам’ятає нічого з того злощасного вечора. Однак це ніяк не зменшує її подяки близькій подрузі за свій порятунок.

«Сьогодні у цій залі присутні дуже важливі люди, які були зі мною у лікарні. Є одна дуже важлива жінка, яка привезла мене до лікарні. Я навіть не пам’ятаю того вечора. Втратила свідомість на підлозі у ванній, а отямилася у відділенні інтенсивної терапії. Я знаходилася у штучній комі 48 годин. А моя подруга врятувала життя. Дякую, Шавоне! Я не думала, що не виживу, так само як і мої лікарі», — поділилася виконавиця зі сцени.

«Варто поберегти себе»

Цікаво, що Мадонна, розповідаючи про свою госпіталізацію, не уникла й чорного гумору. Вся річ у тім, що лише така серйозна ситуація допомогла їй зібрати поряд із собою всіх своїх спадкоємців. До речі, співачка виховує цілих шістьох дітей. Так, йдеться про біологічні Лурдес та Рокко, яким цього року виповнилося 26 та 22 роки відповідно.

Крім них, виконавиця хіта «Frozen» також є матір’ю для прийомних 17-річних Давида та Мерсі та 10-річних близнят Стелли та Естер. І, звичайно, всі вони не могли залишитися байдужими в той момент, коли їхня мати опинилася в реанімації. «Коли я вперше прийшла до тями, то побачила своїх шістьох неймовірних дітей, що сидять навколо мене. Мені, до речі, довелося опинитися при смерті, щоби зібрати всіх своїх дітей в одній кімнаті», — пожартувала артистка.

Що цікаво, події можна було уникнути. Адже, як відомо, артистка на всю готувалася до майбутнього туру. Так, йдеться про 12-годинні репетиції. При цьому деякі користувачі Мережі вважають, що неабияку роль у стані здоров’я зірки відіграли й пластичні операції. «Їй очевидно варто поберегти себе. Вже давно не 18-річна дівчинка. Так і на той світ недовго вирушити».

Новини по темі