Головна Новини спорту «Майже всі наші рішення були правильними»

«Майже всі наші рішення були правильними»

by Max

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін розповів про те, як війна в Україні вплинула на клуб:

«Коли війна розпочалася, ми шість місяців не грали. Потім, коли вирішили грати, у нас не було тренерського штабу, пів команди, іноземці, всі поїхали. Було 15 людей команди, і все. Тож ми почали будувати команду з нуля. І це був найголовніший наш виклик, з яким ми зіткнулися за цей період.

Треба було призначити тренерський штаб, вчасно зорієнтуватися та запросити футболістів, які хочуть грати у нашій країні. А це, звісно, лише українці. З іноземців єдиним залишився Траоре, якому хотів би подякувати і віддати належне, що він так повівся. І зараз залишається, а ознак, що він хоче кудись піти, я не бачу.

Тож почали з чистого аркуша. Більше того, коли ми розпочали чемпіонат і зіграли внічию з «Металістом 1925», почали говорити, що вже не той «Шахтар», шансів на чемпіонство нуль, про єврокубки взагалі помовчимо. Але потім усе перевернулося. І виявилося, що майже всі рішення були правильними.

Футбол, який хлопці показують – і в груповому етапі Ліги чемпіонів, і в першому колі чемпіонату, – один із найкращих, що я бачив за 20 років у «Шахтарі». Я говорю більше не про результат, а як хлопці грали, який футбол показували».

Новини по темі