Головна Новини України Маляр пояснила, навіщо РФ поширює фейки про українську владу

Маляр пояснила, навіщо РФ поширює фейки про українську владу

by Max

Росія намагається «підірвати психологічну свідомість та єдність українців», як військовим, так й інформаційним методами, зазначила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

За її словами, «запуск ракет по цивільних об’єктах у центрі Києва – це зброя, яку використовують з психологічною метою, щоб залякати». Маляр каже, що «Київ для українців не просто столиця, а символ незламності та опору».

Заступниця міністра каже, що з огляду на це «російські військові б’ють по Києву, аби спробувати показати вразливість нашого символу стійкості – росіяни хочуть, щоб підсвідомо в українців склалось враження беззахисності столиці».

«Паралельно з ракетною атакою, буквально за пару годин до пуску, почалась інформаційно-психологічна атака. Чергова дискредитація військово-політичного керівництва. Ворог інформаційно б’є по тих, хто користується довірою громадян», – написала заступниця міністра.

Маляр пояснила, що «Росія вчиняє це також для того, щоб посіяти відчуття беззахисності в українців».

«Втім повномасштабна війна показала цікаву властивість української колективної свідомості. Так, ми відчуваємо біль, розпач, сум, але водночас в нас немає страху», – додала вона.

Вдень 29 травня, всього через кілька годин після нічної атаки, Росія завдала 16-ий від початку травня ракетний удар по Києву. За словами військових, були знищені всі 11 ракет «Іскандер», запущені російськими військовими з північного напрямку.

Новини по темі