Головна Новини спорту Ман Сіті впевнено обіграв Астон Віллу і повернувся на 2-ге місце в АПЛ

Ман Сіті впевнено обіграв Астон Віллу і повернувся на 2-ге місце в АПЛ

by Max

У неділю, 12 лютого, відбувся матч 23-го туру чемпіонату Англії з футболу між «Манчестер Сіті» та «Астон Віллою». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь «містян».

Рахунок у матчі було відкрито на 4-й хвилині завдяки голу Родрі. Усі свої голи «Ман Сіті» забив до перерви: на 39-й відзначився Гюндоган, а на 45+1 – Марез. Зірковий норвезький форвард Ерлінг Холанд провів на полі лише перший тайм, після чого був замінений на Хуліана Альвареса. Холанд зробив асист на Гюндогана.

Зараз «Манчестер Сіті» посідає друге місце у таблиці АПЛ, маючи у своєму активі 48 очок після 22 ігор. У лідера чемпіонату «Арсеналу» 51 пункт після 21 туру, а у «МЮ» – 46 очок та третє місце.