Головна Новини спорту «Марсель – дуже великий клуб у Франції»

«Марсель – дуже великий клуб у Франції»

by Max

29-річний півзахисник «Марселя» та національної збірної України Руслан Маліновський порівняв чемпіонати Франції та Італії.

«Важливо пам’ятати, що непросто переходити посеред сезону. Я ще не на 100%, але починаю розуміти своїх одноклубників. Ми граємо як команда, я намагаюся прогресувати з нею. Щотижня я докладаю максимум зусиль, щоб зрозуміти гру і моїх товаришів по команді, щоб вони теж розуміли мої рухи. У будь-якому випадку ми зосереджені на цілі, який є Ліга чемпіонів.

Минуло 2 місяці, як я приїхав сюди, я відчуваю себе ближчим до своїх одноклубників, я почав розуміти уболівальників, клуб. Я відчуваю себе добре, я починаю краще інтегруватися і демонструвати все найкраще.

Я швидко відчув, що «Марсель» – дуже великий клуб у Франції. В Італії більше ухил на тактику, а у Франції фізично сильний чемпіонат.

Залишилося 12 матчів, і всі очки важливі, ми приділимо увагу всім командам, віддамо все, а вдома навіть більше. Коли ми граємо вдома, ми не повинні давати суперникам шанс виграти, навіть забити.

Ми добре підготувалися до «Страсбуру». Вірю, що зможемо перемогти. У вас має бути бажання перемогти, інакше ми не зможемо порадувати уболівальників. Я сподіваюся, що все пройде добре, і ми зможемо перемогти», – сказав Маліновський.

Новини по темі