Головна Lifestyle Меган Фокс розкриває скандальні таємниці через вірші із загадковою назвою “Отруйні красунчики”

Меган Фокс розкриває скандальні таємниці через вірші із загадковою назвою “Отруйні красунчики”

by Max

37-річна американська акторка і модель, а також мати трьох дітей Меган Фокс, повідомила своїм прихильникам, що написала збірку віршів під назвою “Красунчики отруйні”.

Це оголошення з’явилося у її обліковому запису в Instagram, пише KURAZH.

Зірка “Трансформерів” показала своїм підписникам яскраву обкладинку своєї майбутньої книги, на якій зображено рот, що кусає змію. На другому фото Меган представила короткий опис збірки.

“Ці вірші були написані у спробі висловити те, що пройшло мовчки всередині мене. Протягом всього життя я приховувала таємниці інших, і моє тіло тягнуло біль від ваги їхніх гріхів. Моє визволення приймає життя на цих сторінках, і я сподіваюся, що мої слова зможуть надихнути інших знайти радість та відновити свою унікальність, використовуючи свій голос, щоб пролити світло на те, що було приховано, але не забуте в темряві”, — написано у описі.

Докладніше не розкрито, які чоловічі таємниці зірка розкриє. Однак видавництво Simon & Schuster розголосило інші деталі щодо того, що принесе збірка віршів, зазначивши, що Фокс виявить свій “злий гумор”.

Меган раніше висловлювала своє ставлення до свого статусу секс-символа. За її словами, її відвертий спосіб висловлювання та виразності особистості справляє провокаційний ефект на інших. Проте це є її місією. Зірка також підкреслювала, що їй шкода, що її інтелект та чуття гумору неоцінені.

Новини по темі