Головна Lifestyle Мел Гібсон зіграє злісного кримінального боса у приквелі фільмів про Джона Віка (відео)

Мел Гібсон зіграє злісного кримінального боса у приквелі фільмів про Джона Віка (відео)

by Max
Мел Гібсон зіграє злісного кримінального боса у приквелі фільмів про Джона Віка (відео)

Мел Гібсон приєднається до акторського складу мінісеріалу приквелу фільмів про Джона Віка. Він виступить у ролі зловісного кримінального боса в серіалі під назвою “Континенталь”, інформує KURAZH.

Мел Гібсон вперше вступає у світ Джона Віка. Мінісеріал, який надихнули кінострічками про Джона Віка з Кіану Рівзом у головній ролі, діє в 1970-х роках, задовго до подій фільмів, і поєднує в собі деякі з реальних криз Нью-Йорка того десятиліття.

Незважаючи на те, що Мел Гібсон є відомою зіркою, судячи зі звіту, шоу зосереджується на молодому Вінстоні Скотті. В оригінальних фільмах його виконує Ієн МакШейн, а в міні-серіалі — Колін Вуделл. Персонаж Гібсона планує розпочати конфлікт з молодим Вінстоном (Колін Вуделл), після того, як його брат, Френкі, вчинив крадіжку цінностей.

За трейлером видно, що серіал буде таким же напруженим, як і оригінальні фільми про Джона Віка. Очікуються захоплюючі сцени боїв, перестрілок та погонь.

В офіційному описі говориться: “Серіал, розділений на три частини, розкриває історію походження культового готелю для вбивць — Континенталь, центрального аспекту Всесвіту Джона Віка. Дії розгортаються навколо молодого Вінстона Скотта, який опиняється в аду Нью-Йорка 1970-х років та зіштовхується з минулим, яке, здавалося б, він залишив позаду. Вінстон розпочинає небезпечний шлях, намагаючись захопити готель, де він одного дня стане володарем”, — йдеться в описі першого трейлера.

Міні-серіал буде доступний на Peacock вже з 22 вересня 2023 року.

Новини по темі