Головна Новини спорту «Мене вразило, що Мудрика продали за таку ціну»

«Мене вразило, що Мудрика продали за таку ціну»

by Max

Спортивний директор «Ренна» Флоріан Моріс поділився думками щодо трансферу Михайла Мудрика із «Шахтаря» до «Челсі» за 70+30 мільйонів євро.

– Для мене це сюрприз. Особливо що стосується суми трансферу. Цінність цього гравця дуже велика. Дійсно, це прекрасний футболіст, але фінальна сума трансферу мене здивувала. Треба сказати, що «Челсі» під час цього трансферного вікна зробив величезні придбання, на суми до 120-130 мільйонів доларів (323 мільйони фунтів за січень), і це дійсно важливо.

Ще раз скажу це. Мене вразило, що гравця, який до цього грав лише в Україні, продали за таку ціну.

– Вас здивував трансфер Мудрика, але ви теж добре продаєте гравців. Минулого літа «Баварія» заплатила 20 млн євро за 17-річного форварда Матіса Теля. Як вам це вдалося?

– Дійсно, минулого року ми продали в «Баварію» 17-річного гравця. Якщо чесно, наша політика, як я вже говорив, скоріше, полягає в тому, щоб тримати у себе футболістів, давати їм можливість розвиватись, щоб вони більше грали у нас. Ми даємо таку можливість, і ми завжди раді, щоб гравці розвивались таким чином.

Конкретно цей гравець за нас зіграв всього 75 хвилин. Звісно, ми б хотіли, щоб він грав у нас більше. Але це було його бажання, тому ми не могли тримати його у себе – і продали в «Баварію».

Новини по темі