Головна Новини України Мер Одеси Труханов взятий під варту – САП

Мер Одеси Труханов взятий під варту – САП

by Max

Мер Одеси Геннадій Труханов заарештований у справі заводу «Краян», повідомила 4 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура України.

Йдеться про справу про розтрату понад 92 мільйонів гривень під час купівлі адміністративної будівлі збанкрутілого заводу «Краян».

«Зважаючи на те, що обвинувачений не вніс 30,866 млн грн застави, визначеної судом, прокурор звернувся до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу із застави на тримання під вартою з альтернативою внесення застави. ВАКС, заслухавши доводи сторін, частково задовольнив клопотання та застосував до обвинуваченого запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з альтернативою внесення 13,420 млн грн застави», – ідеться в повідомленні САП.

Слідство вважає, що в період з липня до грудня 2016 року Труханов разом із іншими посадовими особами мерії та приватної компанії заволодів коштами місцевого бюджету Одеси в сумі 185 мільйонів гривень під виглядом придбання будівлі збанкрутілого заводу «Краян» за свідомо завищеною вартістю.

Труханов став мером Одеси у 2014 році.

Новини по темі