Головна Новини спорту «Мета Шахтаря – титул УПЛ і вихід з групи ЛЧ»

«Мета Шахтаря – титул УПЛ і вихід з групи ЛЧ»

by Max

Захисник Валерій Бондарь оцінив перший контрольний матч «Шахтаря» на зборі. Команда зіграла 3:3 з АЗ Алкмаар, а гра була першою для нового тренера Патріка ван Леувена.

– «Шахтар» провів перший контрольний матч на зборах. Що вдавалося, а що ні у цій грі?

– Дуже складно зараз оцінювати, адже сьогодні були важкі погодні умови: мабуть, найбільш спекотний день з усіх від початку зборів. Вважаю, тренери подивляться цей матч, але, звісно, нам треба покращуватися в структурі гри та взаєморозумінні. Ще багато часу попереду, тож маємо працювати, аби досягти того рівня, на якому прагнемо бути.

– Особисто ти задоволений своїми діями на полі?

– Завжди є над чим працювати і що вдосконалювати. Я часто незадоволений собою, і сьогодні теж той день, коли можна було краще зіграти. Подивимося матч, розберемо й рухатимемося далі.

– Як відчуваєш, скільки знадобиться часу для того, щоб набрати оптимальну фізичну форму?

– Можу сказати про себе: саме фізично я добре сьогодні почувався, але ще маю певні проблеми, які не дозволяють грати на повну. Буду готовий до сезону.

– Ти забив другий м’яч команди. Що можеш сказати про свій гол?

– Коли ти йдеш на стандарти, то мусиш бути агресивним і повинен хотіти забити. Я хотів забити сьогодні, і так вийшло, що це вдалося.

– Як працюється під керівництвом нового тренерського штабу? Чи прослідковується на полі та гра, що хоче бачити Патрік ван Леувен?

– Треба подивитися матч, і тоді тренери нам підкажуть, що слід покращити в тих чи інших діях. Гадаю, уже дійсно потроху вимальовується те, чого від нас хочуть і очікують.

– Ти з Патріком ван Леувеном знайомий ще з часів Академії. Це полегшує процес адаптації до його вимог?

– Звісно, полегшує, тому що ми вже знайомі з ним і я знаю деяких членів тренерського штабу. Думаю, поступово всі звикнемо до нього і будемо йти до наших головних цілей – чемпіонства та виходу з групи Ліги чемпіонів.

– Який усе ж таки футбол хоче бачити новий тренерський штаб?

– Ви все побачите в наступних спарингах і офіційних іграх. Але наш футбол точно має бути більш вертикальним та агресивним.

Новини по темі