Головна Lifestyle Модель Белла Хадід відкрила перед світом деталі своєї важкої хвороби

Модель Белла Хадід відкрила перед світом деталі своєї важкої хвороби

by Max

26-річна американська модель Белла Хадід вразила своїх прихильників зворушливим повідомленням про свій стан здоров’я. Вона поділилася цією інформацією у своєму Instagram-акаунті, розповідаючи про важку боротьбу з хворобою Лайма, і висловила подяку тим, хто підтримував її протягом багатьох років.

На своїй сторінці в Instagram Белла опублікувала галерею фотографій, де вона зображена під час процедур крапельниць та лікування, пише KURAZH. В одному з дописів вона висловила вдячність своїй матері, Іоланді Хадід, яка завжди підтримувала її, борючись зі схожою хворобою.

Белла розповіла, що вона заразилася хворобою Лайма, і з того часу її стан постійно погіршувався, завдаючи їй болю та симптомів, які було важко пояснити. Вона зазначила, що боротьба з хворобою була нелегкою, але вона знаходила силу у підтримці навколишніх.

Белла наголосила на тому, що незважаючи на тяжку хворобу, вона не змінюється і продовжує вперед. Вона підкреслила, що цей досвід зробив її сильнішою і навчила багато нового.

Модель поділилася своєю підтримкою від рідної сім’ї та своїм домашнім улюбленцем, який завжди був поруч у важкі моменти. Вона закінчила свій повідомлення обіцянкою повернутися із новою силою.

Зірка підкреслила, що незважаючи на всі труднощі, вона відчуває безмежну любов та підтримку від своїх прихильників, і це допомагає їй пройти крізь усе.

“Я намагалася вибрати найпозитивніші фотографії, які тільки могла, тому що, яким би болючим не був цей досвід, результатом став найбільш повчальний досвід у моєму житті, наповнений новими друзями, новими баченнями і новим мозком, — додала вона. — Я повернуся, коли буду готова, я так сумую за всіма вами, я так вас усіх люблю”.

У своєму повідомленні Белла також наголосила на важливості підтримки та віри в себе, незалежно від ускладнень і труднощів. Вона закликала своїх фоловерів залишатися сильними та позитивними навіть у важкі часи.

Модель завершила своє повідомлення словами вдячності та любові до всіх, хто її підтримує, і обіцяла повернутися до роботи, коли буде готова до нових викликів.

Новини по темі