Головна Новини спорту «Молоді дещо вдається, а дещо – ще ні»

«Молоді дещо вдається, а дещо – ще ні»

by Max

Захисник «Динамо» Денис Попов, який відзначає сьогодні 24-й день народження, поділився враженнями від переможного спарингу з латвійською «Лієпаєю» (2:0) та підтримки українців на трибунах в Анталії.

– Відсвяткувати перемогу, нехай і в товариському матчі, у компанії українських вболівальників – мабуть, найкращий подарунок?

– Так, приємно, що навіть у Туреччині у нас є така підтримка. Добре, що ми сьогодні виграли. Вважаю, що провели дуже хороший спаринг. Набираємо оберти – це для нас найголовніше.

– Що ти відчував, коли з трибуни лунали вітання з днем народження?

– Приємно, що на матч завітала така велика кількість наших співвітчизників і, зокрема, дітей. Було помітно, що вони вболівали за нас і вітали щиро, тому дуже їм вдячний.

– В якій функціональній готовності зараз перебуває «Динамо»?

– Не можу сказати про функціональну готовність у відсотках, але ми почуваємося на полі вже набагато краще, є певний запас. У нашій команді багато молоді, тому дещо вдається, а дещо – ще ні, але ми стараємося та будемо награвати взаєморозуміння на полі, щоб краще виглядати в подальшому.

– Більш досвідчені гравці взяли молодь під своє крило?

– Якщо ми хочемо досягати результатів, потрібно підтримувати молодь, щоб вона якомога скоріше підіймалася на рівень київського «Динамо» та допомагала нашим перемогам.

Новини по темі