Головна Lifestyle Мудрі азіати успішно борються із домашніми клопами. Беріть на замітку цей дієвий спосіб

Мудрі азіати успішно борються із домашніми клопами. Беріть на замітку цей дієвий спосіб

by Max
Мудрі азіати успішно борються із домашніми клопами. Беріть на замітку цей дієвий спосіб

Якщо клопи нахабно вторглися у ваш будинок, а виклик служби дезінфекції неможливий через життєві обставини, спробуйте азіатський народний метод боротьби з кровопивцями! Ці комахи з’являються, на жаль, навіть у найохайніших господарів: пробираються до будинку на верхньому одязі, на тваринах після прогулянок або навіть приповзають, подібно до тарганів, через щілини від сусідів. Трохи нижче дамо цінну пораду, як успішно вивести набридливих комах зі свого будинку!

Як зрозуміти, чи є клопи у будинку?

Виявити клопів досить просто, адже це комахи, що смокчуть кров та заважають спокійно жити. Сліди їх життєдіяльності можна виявити на дивані та ліжку: матраці, ковдрі, подушках, постільній білизні. Це будуть сліди крові + розчавлені під час сну клопи, інформує KURAZH.

Також на тілі людини після укусів цих створіть залишаються характерні сліди у вигляді “доріжки” з укусів, немов комар покусав разів п’ять по одній лінії.

Скористайтеся простим, але неймовірно ефективним засобом від клопів, вигаданим в Азії! Усі компоненти доступні будь-якій людині.

Підготуйте:

  • пляшку з розпилювачем;
  • пральний порошок (з яскравим ароматом);
  • будь-який дезінфікуючий засіб на основі спирту;
  • воду.

У 200 мл води розчиніть 2 ч. л. з гіркою прального порошку. Аромат має бути сильним, яскравим, стійким, тому не беріть гіпоалергенні та дитячі порошки.

Сюди влийте 1 ч. л. будь-якого аптечного засобу для дезінфекції рук (зазвичай продається у формі гелю). Можна замінити спиртом, горілкою.

Збовтайте суміш, дайте постояти 10 хвилин, щоб усі компоненти з’єдналися. Отриманим засобом обробіть каркас ліжка, матрац з обох боків та диван. Дайте повністю просохнути. Усю постільну білизну, пледи, ковдри, подушки залийте окропом, а потім виперіть в машинці з максимально допустимою температурою.

Корисна порада!
Клопи та їх яйця миттєво знищуються високою температурою.
Можна додатково обробити ліжко парогенератором або відпарювачем.

Таку процедуру рекомендується провести 2-3 рази з інтервалом 1-2 тижні. Клопи не виносять яскравих запахів + дію антисептика. Якщо додатково впливати високою температурою пари, то їм взагалі не залишиться шансів!

Новини по темі