Головна Новини спорту «Ми не в пісочниці граємо»

«Ми не в пісочниці граємо»

by Max

Головний тренер житомирського «Полісся» Юрій Калитвинцев прокоментував поразку від київської «Оболоні» (0:1) у матчі 3-го туру групи підвищення Першої ліги України.

«Я згоден, що було багато емоцій. Але ми не в пісочниці граємо. У нас багато гравців, які мають досвід. І в таких іграх досвід виходить на перший план. Чи можна сказати, що не хотіли – не можна так сказати. Ми зіштовхнулись з дуже дисциплінованою обороною суперника. Те, що ми пропустили – це була фора для нашого суперника. Вони дуже дисципліновано і організовано зіграли. А ми не знайшли що їм показати у відповідь.

В першому таймі – спали. Другий – трохи краще з емоційної точки зору. Але моментів – не створили. Не знайшли ключової передачі. Тому і рахунок такий. Осад залишився дуже великий, бо ми очікували такої гри, ми добре розібрали суперника, але не змогли знайти заключної передачі. Так ми пропустили, але команда повинна бути до таких ситуацій готова і реагувати на них.

Повторюсь, в другому таймі реакція була непогана, але не було простору, були довгі передачі. Це трохи не наш футбол. Але ми повинні грати в різний футбол. Ми повинні очікувати і розуміти сили суперника. Ми не змогли відкрити організовану та дисципліновану оборону нашого суперника», – сказав Калитвинцев.