Головна Новини спорту «Ми не звикли грати по 3 гри на тиждень, і у нас багато травм»

«Ми не звикли грати по 3 гри на тиждень, і у нас багато травм»

by Max

Головний тренер «Брайтона» Роберто де Дзербі прокоментував поразку від команди «Ноттінгем Форест» (1:3) у матчі 33-го туру АПЛ:

«Ми заслужили поразку. Перші 30 хвилин ми грали дуже добре та могли забити більше голів. Можливо, ми могли навіть закрити гру, але потім припустилися багато помилок. Ми перестали грати, втратили надто багато енергії, втратили нашу ДНК з точки зору швидкості, потужності та якості.

Перед грою я знав, що нам буде дуже тяжко. Ми не звикли грати три гри на тиждень, і у нас багато травм. Не виправдання, це реальність. Ми засмучені результатом, але це нормально, бо у неділю ми відіграли 120 хвилин.

Ми могли забити більше, пам’ятаю два-три моменти у першому таймі та один у другому. Коли рахунок був 1:1, Мітома вийшов віч-на-віч з воротарем. Ми засмучені, бо це важкий результат для нас. Але доводиться грати знову за три дні, і ми маємо бути готові.

Ми розчаровані результатом, але я завжди пишаюся своїми гравцями. Це дуже важкий момент для нас, ми граємо багато ігор і не можемо замінити багатьох гравців. У нас багато травм, але я не хочу шукати виправдання, я хочу бути чесним, Ми заслужили на поразку, але я пишаюся своїми гравцями.

Ми могли б сьогодні зіграти краще навіть із таким складом. У нас дуже багато травм: Адам Лаллана, Еван Фергюсон. Ми розчаровані, але треба привітати «Ноттінгем». Ми повинні грати та знаходити енергію, ми боротимемося до кінця сезону за місце в єврокубках».