Головна Новини спорту Мироненко, ставши найкращим, не допоміг Кейлі обіграти клуб Войналовича

Мироненко, ставши найкращим, не допоміг Кейлі обіграти клуб Войналовича

by Max

Клуб «Тарту» у другій зустрічі чвертьфіналу чемпіонату Естонії здобув перемогу над «Кейлою» (83:61) та повів у серії з рахунком 2:0.

Найрезультативнішим гравцем «Кейли» став Андрій Мироненко. Він за 32 хвилини набрав 16 очок (2/4 двоочкових, 3/6 триочкових, 3/4 штрафних), зібрав 6 підбирань, зробив 1 передачу, 1 перехоплення та 2 блок-шоти при 3 фолах. Його одноклубник Іван Міхеєв за 30 хвилин заніс собі до активу 2 очки (1/7 двоочкових), здійснив 8 підбирань, віддав 2 передачі та зробив 1 перехоплення при 4 фолах та 3 втратах.

У складі «Тарту» Андрій Войналович за 22 хвилини перебування на майданчику набрав 6 очок (3/8 двоочкових), до яких він додав 4 підбирання, 2 передачі та 1 блок-шот при 2 фолах та 1 втраті.