Головна Lifestyle На острові Сицилія прокинувся вулкан Етна: неймовірні кадри

На острові Сицилія прокинувся вулкан Етна: неймовірні кадри

by Max
На острові Сицилія прокинувся вулкан Етна: неймовірні кадри

На італійському острові Сицилія прокинувся вулкан Етна. З південно-східного кратера вулкана б’є фонтан лави — попіл, утворений вулканом, досяг висоти приблизно 4,5 тис. метрів над рівнем моря.

Як повідомляє KURAZH, про це пише газета La Sicilia

На Сицилії, що в Італії відбулося виверження вулкана Етна. Національний інститут геофізики та вулканології зазначає, що висота еруптивної колони з південно-східного кратера вулкана сягнула близько 4,5 тис. м над рівнем моря.

Експерти уважно стежать за ситуацією та спостерігають за найвищим діючим вулканом Європи за допомогою аналізу зображень із мережі камер спостереження. 

Повідомляється, що поточна фаза виверження Етни, яка зараз обмежена вершиною вулкана, не впливає на роботу міжнародного аеропорту Вінченцо Белліні в Катанії.

Довідка: Етна – активний вулкан, який розташований на східному узбережжі Сицилії, поруч з містами Мессіна і Катанія. Це найвищий нині діючий вулкан в Європі. Його висота змінюється з кожним виверженням. Вулкан може кілька разів на рік спалахувати, вивергаючи лаву і попіл високо над островом Сицилія. 

Новини по темі