Головна Новини спорту На росію покликав Юран, але не треба було їхати

На росію покликав Юран, але не треба було їхати

by Max

Півзахисник клубу «Інгулець» із Першої ліги чемпіонату України Віталій Кольцов дав оцінку одному з етапів своєї кар’єри, коли він 2021 року їздив грати до росії. Там він якийсь час захищав кольори команди з Хабаровська, де головним тренером був колишній український футболіст Сергій Юран.

– Влітку 2021 року ви обрали для себе варіант поїхати на росію, а не залишитися в Металісті 1925, який тільки-но вийшов в УПЛ. Що переконало вас за півроку до повномасштабного вторгнення поїхати туди?

– Не домовився з Металістом 1925 про новий контракт. Поїхав туди. Не потрібно було такого робити, а залишатися в Україні. Час назад не повернеш. Жалкую про це.

– Як взагалі виник цей варіант?

– Дуже зацікавлений в мені був головний тренер Юран. В них ставилися серйозні цілі на той сезон. Ми з ним говорили. Телефонував ледь не щодня переконувати. Від нього була ініціатива.

– Чим він вас переконав?

– Йому сподобалась моя гра. Але після кількох місяців в Хабаровську зрозумів, що все зовсім по-іншому. В грудні вже повернувся назад в Україну.

– Очікування та реальність не зійшлися?

– Я думав, що Юран хоче ставити гру на контролі м’яча, а по ділу – бий-біжи. Ніяк не міг перелаштуватися, коли м’яч літає від одного захисника до іншого. І вже зрозумів, що зробив помилку. що туди поїхав.

Новини по темі