Головна Новини спорту Надаль знявся з Мастерса у Мадриді. Король грунту – без глини у 2023 році

Надаль знявся з Мастерса у Мадриді. Король грунту – без глини у 2023 році

by Max

Легендарний іспанський тенісист Рафаель Надаль у своєму Instagram повідомив, що не зіграє на грунтовому Мастерсі в Мадриді (Іспанія) через травму лівого стегна, яку він отримав ще на Australian Open 2023.

«Давно не спілкувався з вами прямо, друзі. Це були важкі кілька тижнів та місяців.

Як ви знаєте, я отримав травму в Австралії. Спочатку період відновлення мав бути 6-8 тижнів. Реальність така, що ситуація не та, на що ми сподівалися. Всі медичні напрямки виконані, але чомусь відновлення не відбувається так, як нам казали спочатку, і ми опинилися у складній ситуації. Проходять тижні і я мав ілюзію, що зможу грати в найважливіших у моїй кар’єрі турнірах, таких як Монте-Карло, Барселона, Мадрид, Рома, Ролан Гаррос. Я сумував за Монте-Карло та Барселоною. На жаль, у Мадриді теж не вийде зіграти.

Травма ще незалікована, і я не можу грати. Я тренувався, але кілька днів тому ми вирішили трохи змінити курс, зробити інше лікування і подивитися, чи покращиться справи, щоб спробувати і прийти до того, що буде. Я не можу давати дедлайни, тому що якби я знав, я сказав би вам усім, але я не знаю. Ось така ситуація.

Також хочу передати окреме привітання всім уболівальникам Мадрида та Іспанії, тому що я сумуватиму за двома турнірами, які тут проходять, у мене вдома.

Все, що мені залишається, це намагатися зберігати правильне ставлення весь цей час, спробувати дати собі шанс брати участь у деяких турнірах, що залишилися в грунтовому сезоні, і я не маю іншого вибору, окрім як працювати і бути з правильним мисленням.

Усіх дуже міцно обіймаю і щойно будуть новини – повідомлю. Дякую!».

Зазначимо, що Надаль вже пропустив Мастерс у Монте-Карло та турнір АТР 500 у Барселоні. Поки що Король грунту не провів жодного матчу на глині у 2023 році.


Новини по темі