Головна Lifestyle Найбільший секрет Ріти Ори та Тайка Вайтіті: Що відбувалося на їхньому весіллі (фото, відео)

Найбільший секрет Ріти Ори та Тайка Вайтіті: Що відбувалося на їхньому весіллі (фото, відео)

by Max

Зіркова співачка Ріта Ора та відомий режисер Тайка Вайтіті, які понад рік утримували в секреті деталі весілля, нарешті висловились про їхнє спільне свято. Пара одружилася в Лос-Анджелесі.

“Це було неймовірно”, розповів режисер Тайка Вайтіті, розкриваючи деталі пропозиції Ріти. Він додав, що наречена зробила йому неочікувану пропозицію, на яке він одразу ж відповів “так”, інформує KURAZH.

Хоча їхні стосунки почалися на барбекю у 2018 році, насправді вони почали зустрічатися лише в 2021, коли обидва були в Австралії для зйомок.

Весілля відбулося рік тому, проте лише зараз Ріта та Тайка вирішили поділитися зі світом знімками цього особливого дня.

“Це було нашим секретом, і ми насолоджувались дезінформацією, яка обганяла нас в Інтернеті”, розповіла Ріта Ора. Вона також додала, що тепер пройшов рік і вони готові відкрито поділитися цими радісними моментами.

Церемонія відбулася в особливій атмосфері простоти та спокою. “Це було прекрасно. Ніяких надмірних приготувань, ми просто вдягнулися та одружилися”, розповів Тайка. Пара влаштувала інтимну церемонію лише для найближчих родичів та друзів, де вони обмінялись обіцянками любові.

Весільне вбрання Ріти створив відомий дизайнер Том Форд. “Том Форд — мій улюблений дизайнер. Він став моїм близьким другом, і вийти заміж в його сукні було моєю мрією”, зізналась співачка. Зазначається, що ця весільна сукня не була спеціально замовлена, а була куплена в магазині та ідеально підійшла за розміром. Відразу після церемонії Ріта змінила сукню ще двічі, обираючи також творіння Тома Форда.

Пара планувала церемонію всього за два тижні, зосереджуючись на ідеї невимушеної та щасливої події. Навіть перлина до вбрання та браслет, які використовувалися в церемонії, були символічними додатками від рідних.

“Ми вирішили зробити це так, як нам хотілося, і не жалкуємо. Це була наша історія, і ми її жили так, як нам подобалося”, підсумувала Ріта Ора.

Після церемонії молода пара влаштувала вечірку в будинку друга Гая Осірі, який відмічавсь щедрістю та гостинністю. “Ми так вдячні Гаю за його тепле прийняття та внесок у наше святкування. Він подарував нам неймовірний вечір і щасливі спогади”, розповіли Ріта та Тайка.

Весільна церемонія Ріти Ора та Тайка Вайтіті стала справжнім символом простоти, близькості та щастя.

Новини по темі