Головна Новини спорту Найгірший гравець матчу. Миколенко провалив зустріч Евертона з Вест Гемом

Найгірший гравець матчу. Миколенко провалив зустріч Евертона з Вест Гемом

by Max

У суботу, 21 січня, відбувся матч 21-го туру чемпіонату Англії з футболу між «Евертоном» та «Вест Гемом». Гра завершилася поразкою «ірисок» з рахунком 0:2.

Український захисник Віталій Миколенко вийшов в основі «Евертона» цей матч. Українець зіграв 45 хвилин, а після перерви його замінили на атакуючого півзахисника Дуайта МакНіла.

Миколенко відверто провалив 45-хвилинку. Він не займав своєї позиції при другому пропущеному голі.

Статистичний портал WhoScored поставив українцеві 5.9 балів, що є найгіршим результатом на дві команди.

Зазначимо, що «Евертон» не виграє у АПЛ із 22 жовтня. Зараз клуб займає передостаннє місце в таблиці АПЛ, маючи у своєму активі лише 15 очок після 21-ї гри.