Головна Новини спорту «Намагалися грати у футбол, ми не били просто м’яч вперед»

«Намагалися грати у футбол, ми не били просто м’яч вперед»

by Max

Півзахисник збірної України з футболу Руслан Маліновський прокоментував поразку команди у матчі 2-го туру відбіркового етапу у групі С проти Англії:

Сьогодні всі старалися грати в футбол, ми не били просто м’яч вперед. В першому таймі добре пресингували. Можливо, в останній фазі могли зіграти краще, але Англія зіграла в футбол високого рівня.

Було нелегко, але це тільки перший тур – всі матчі попереду. Наша мета – зайняти одне з перших двох місць, яке дасть нам право зіграти на чемпіонаті Європи. Тому що є Італія, й матч з нею попереду.

У нас дуже хороша команда. Сьогодні ми максимально намагалися допомогти Руслану Петровичу Ротаню. Ми знаємо його як футболіста, чудову людину та професіонала, який завжди віддавався на полі.

Тому зі всією повагою до нього ми робили все, що він хотів побачити у цьому матчі. Щось виходило, щось ні, але на даний момент така ситуація, і ми максимально підтримуємо тренера.

– У збірній зараз дуже класне покоління, багато гравців виступають у Європі. Чи можна сказати, що це одне з найтоповіших поколінь національної команди?

– Побачимо в майбутньому, тому що це оцінюється результатами. Коли команда покаже якісь результати, тоді можна буде сказати. На даний момент ми ще маємо довести, що знаходимося на високому рівні

26 березня національна команда України програла «трьом левам» з рахунком 0:2 на «Уемблі».

Новини по темі