Головна Новини спорту Нападник Говорушко покинув Сокіл і веде перемовини з Кременчуком та Дніпром

Нападник Говорушко покинув Сокіл і веде перемовини з Кременчуком та Дніпром

by Max

Київський «Сокіл» оголосив про відзаявку зі списку учасників поточного чемпіонату України нападника Євгена Говорушка, який сьогодні, 23 січня, святкує 23-річчя.

Євген Говорушко є вихованцем школи «Сокола». Правда, з юних років він виступав за кордоном: за чеський «Зубр» з Пржерова (2015-2016), клуби USP3HL, WSHL, USPHL Premier, NA3HL у Сполучених Штатах Америки. Влітку 2021-го Євген повернувся в Україну і почав виступати за «Краматорськ» (19 матчів, 1 асист). Також він представляв у неофіційному турнірі за білоцерківський «Білий Барс».

У «Сокіл» Говорушко перейшов восени 2022 року і провів за команду в поточному чемпіонаті України 16 матчів, у яких закинув 3 ша йби та віддав 2 передачі.

Торік улітку Євген брав участь у тренувальних зборах національної збірної України під керівництвом Вадима Валерійовича Шахрайчука.

За інформацією Sport.ua, «Сокіл» збирався обміняти Говорушка в «Харківські Берсерки». Але сам хокеїст на такий обмін не погодився і наразі веде перемовини з головними конкурентами киян у боротьбі за чемпіонство – «Кременчуком» і «Дніпром».

Новини по темі