Головна Новини спорту «Наш будинок перетерпів орків, але вони вкрали бойлер»

«Наш будинок перетерпів орків, але вони вкрали бойлер»

by Max

Дружина українського боксера Олександр Усика Катерина розповіла про щасливі миттєвості чоловіка та пояснила, що зараз з їх будинком у Ворзелі, куди рік тому дійшли рашистські окупанти.

– Після якого бою чоловік виглядав найбільш щасливим?

– Після кожного. Тому що кожний наступний бій – це ще один крок до втілення його спортивної мрії. Для мене кожен поєдинок – це нові емоції, приємні знайомства та пам’ять на все життя.

– Ми бачимо, як Олександр відповідає англійською Тайсону Ф’юрі. А хто у вашій родині найкраще знає англійську – ви чи чоловік? Українську краще поки опанував Олександр?

– Саша дуже старається, я ним пишаюся! А англійську ми вдвох зараз ретельно вчимо.

– Будинок у Ворзелі, де кілька днів жили російські окупанти, продали?

– Будинок у Ворзелі – це окрема історія. Цей будинок перетерпів орків! І це, звісно, значно погіршило його стан. З нашого будинку орки вкрали бойлер. Генератор лишився дивом – орки його витягнули, але їм не вистачило клепки в голові його ввімкнути. Подумали, що він зламаний, і лишили, коли бігли звідти. Зараз там живе українська родина з маленькою дитиною, яка через війну втратила своє житло – в їхню багатоповерхівку в Ірпені влучив снаряд. Голова родини спочатку займався відновленням нашого будинку, а потім ми з Санею надали його родині можливість поки пожити там. Нещодавно провідала їх. Молода пара, дитині півтора року.

Новини по темі