Головна Новини спорту «Наслідки цієї катастрофи ми поки що не можемо уявити»

«Наслідки цієї катастрофи ми поки що не можемо уявити»

by Max

Колишній нападник національної збірної України з футболу Роман Зозуля, який виступає за іспанський «Райо Махадаонда», відреагував на підрив російськими окупантами Каховської ГЕС.

«Ранок, друзі. Ну що, по-перше, хочу подякувати силам ППО, які цієї ночі збили 35 з 35 крилатих ракет, випущених по нашій державі, бляшанками з каспійського моря. 100% результат. Боженьки.

Ну а по-друге, р*сіяни не люди. Сьогодні рано вранці, ці покидьки, підірвали Каховську ГЕС. Зараз Херсонщина зазнає підтоплень. Страждають цивільні. Наслідки цієї катастрофи ми поки не можемо уявити. Думаю буде не один населений пункт евакуйовано.

На жаль, черговий доказ того, що ми маємо справу з вибл****ми. Сцикуни бояться контрнаступу і роблять все, щоб відтягнути цей момент. Щоб зруйнувати плани ЗСУ. Але ми з вами розуміємо, що нічого не зупинити вже. Наступ буде. Але не треба про це кричати. Не треба постійно писати в інтернеті під кожним постом перевірених телеграм каналів, коли ж він буде?

ЗСУ закликали всіх до тиші. Зберігайте її. Одного ранку ми прокинемось і дізнаємось, що наші хлопці пішли вперед. А до цього моменту – наша з вами основна задача – допомагати військовим. Відгукуватись на їх збори, бо для кращого результату вони мають багато потреб! Віримо в ЗСУ, ППО та нашу неньку Україну!» – написав Зозуля в своєму Telegram-каналі.

Новини по темі