Головна Lifestyle Навіщо на капюшоні хутряна опушка і чому куртку краще брати з нею

Навіщо на капюшоні хутряна опушка і чому куртку краще брати з нею

by Max

Важлива деталь більшості наших парок і курток — опушка з натурального хутра на капюшоні. Це не лише естетична, а й функціональна деталь, інформує KURAZH.

Навіщо потрібна опушка?

Жителі Крайньої Півночі здавна використовували її, щоб дати додаткове тепло обличчю та захистити шкіру від обмороження в умовах сильних морозів. У наш час опушка виконує ті ж функції.

Якою має бути правильна опушка?

  • пухнастість та об’єм (рідкі та тонкі не дадуть нормального захисту);
  • натуральний колір (хімічні барвники можуть спричинити алергію);
  • натуральне хутро.

Як доглядати?

Опушці загрожують певні небезпеки — хутро може почати рідшати, звалюватися, злежуватися і втрачати свій первісний вигляд. Щоб цього не сталося, виконуйте наступні правила.

Розчесати або струсити

Повернувшись додому після перебування під сильним снігом або дощем, розчешіть опушку металевим гребінцем. Але можна і просто гарненько струсити.

Професійне чищення — найкращий варіант

Не варто прати опушку самостійно — надійніше скористатися послугами чищення хутряних виробів. До народних засобів та рецептів очищення в домашніх умовах хутра треба підходити обережно.

І тим більше, не можна застосовувати у разі сильних забруднень та засолювання такі речовини, як ацетон, бензин, кислоти чи мийні засоби.

Акуратне сушіння

Коли ви сушите хутряну опушку, потрібно стежити, щоб вона знаходилася як мінімум за метр від опалювальних приладів.

Зберігання

Зберігання у темряві та в чохлі

Перед тим, як відправити опушку на літній відпочинок, її треба почистити. Для зберігання в теплий час, опушку необхідно відстебнути від капюшона і помістити в чохол із щільної бавовняної тканини. Хутряний аксесуар не повинен потрапляти під пряму дію сонячних променів. Варто додати в чохол пакетик від молі. Поліетиленові пакети небажані — у них хутро не дихає. Нафталін теж згубний для опушки з натурального хутра.

Зберігати опушку необхідно в теплому, сухому та прохолодному місці.

Виведення у світ

Хоча б раз-два за літо, хутряний аксесуар витягується назовні для провітрювання.

Новини по темі