Головна Новини спорту «Навіть Усик зможе перемогти такого Ф’юрі, як у бою з Чісорою»

«Навіть Усик зможе перемогти такого Ф’юрі, як у бою з Чісорою»

by Max

Чемпіон світу за версіями WBC/WBO/IBF у напівважкій вазі Артур Бетербієв (19-0, 19 KO) розкритикував підготовку володаря титулу WBC у надважкій вазі Тайсона Ф’юрі (33-0-1, 24 КО) до бою з Дереком Чісорою (33- 13, 23 ДО).

«Якщо Ф’юрі вийде на бій у такій формі, як із Чісорою, дуже поганою, то навіть Усик зможе його перемогти, мені здається. У будь-якому випадку Олександр цікавіший і молодший, ніж Чісора. Це був не той бій, який я хотів би подивитися. Я навіть не знаю, як вони зупинили поєдинок. Не зрозуміло. Достроково зупинили бій, але атака була або не була, або він упав від втоми, або сказав, що не битиметься. Мені було незрозуміло. Бій був не дуже.

Тайсон Ф’юрі втретє зустрічався з Чісорою, і якось йому нецікаво було. Я думаю, якщо Ф’юрі битиметься з Усиком, він серйозно готуватиметься. Напевно, він несерйозно готувався. Мені здається, що він підготувався за два тижні і відбоксував із Чісорою. Я не здивуюсь, якщо було так, тому що він може таке зробити», – сказав Бетербієв.

Бій Ф’юрі – Чісора відбувся 3 грудня у Лондоні. Рефері зупинив поєдинок наприкінці 10-го раунду, Тайсон втретє в кар’єрі здолав Чісору.

Новини по темі