Головна Lifestyle Наволочки та засоби для волосся: шкідливі для шкіри звички, про які ви не здогадувалися

Наволочки та засоби для волосся: шкідливі для шкіри звички, про які ви не здогадувалися

by Max

З матеріалом наволочки шкіра контактує протягом кількох годин. Неминуче в тканині накопичуються бактерії, бруд і відмерлі клітини шкіри, які можуть спричиняти висипання, подразнення шкіри і порушення її мікробіому. Рекомендується регулярно міняти наволочку, щонайменше раз на два тижні, розповіли експерти, інформує KURAZH.

Вони також зазначили, що негативний вплив на шкіру чинить зміна косметики.

Існує міф, що шкіра звикає до одних і тих самих засобів, через що вони перестають працювати. Тому шкіру треба постійно “дивувати” новими продуктами, щоб отримати потрібний ефект від засобу. Насправді будь-яка зміна догляду — стрес для шкіри, заявили косметологи.

Третьою шкідливою звичкою фахівці назвали засоби для волосся.

Під час використання лаків для волосся або сухих шампунів рекомендується закривати обличчя, щоб частинки розпилюваних засобів не потрапили на шкіру. Стайлінги мають сильний зневоднювальний ефект, пояснили дерматологи.

Косметологи зазначили, що паління і сухе повітря також чинять негативний вплив на шкіру. Щоб знизити стрес, варто відмовитися від шкідливої звички та встановити зволожувач удома.

Остання шкідлива звичка — цукор. Цукор сприяє ранньому старінню шкіри, оскільки “кристалізує” волокна колагену й еластину. Вони мають бути пластичними та пружними, щоб не утворювалися зморшки та контури обличчя залишалися чіткими, підсумували експерти.

Новини по темі