Головна Lifestyle Названо причину передчасної смерті Меттью Перрі

Названо причину передчасної смерті Меттью Перрі

by Max
Названо причину передчасної смерті Меттью Перрі

Минулі вихідні ознаменувалися важливою новиною. Так, стала відома причина раптової смерті Меттью Перрі. Зірка культового серіалу «Друзі» пішов із життя 29 жовтня 2023 року. Чоловіка знайшли у джакузі у його особняку. Що ж спричинило таку жахливу подію і чи справді вся справа в заборонених речовинах, як твердять деякі таблоїди?

Причина смерті Меттью Перрі

Поза всяким сумнівом, передчасний відхід Перрі став ударом не тільки для його рідних і близьких, а й усіх шанувальників культового серіалу «Друзі». Що вже казати, у перші дні з моменту жахливої новини багато користувачів Мережі ділилися своїми емоціями щодо цього. І, що цікаво, деякі вважають, що найкращим способом вшанувати пам’ять Меттью стане перегляд улюбленого серіалу, інформує KURAZH.

Однак чимало уваги отримала і причина смерті Меттью Перрі. Так, наприклад, були чутки про те, що чоловік знову повернувся до шкідливих звичок. Що вже казати, розмови нерідко стосувалися і заборонених речовин. Безперечно, чималу роль тут відіграли минулі дні Перрі, коли він дозволяв собі різні речі.

На противагу цим пліткам друзі, колеги та рідні Меттью в один голос твердили: ті дні вже давно позаду, і тепер Перрі взяв себе в руки. До речі, останньою на цю тему висловлювалася Дженніфер Еністон. Так, актриса зізналася, що спілкувалася з актором у день, коли його не стало. І, за словами знаменитості, не було і натяку не такий трагічний результат.

Жодних нелегальних речовин

А днями з’явилися результати медичної експертизи. І, що цікаво, позитивний результат був лише на кетамін. Проте поспішати із висновками зовсім не варто. Даний препарат виписують для лікування депресії та тривожності. На жаль, саме кетамін і став причиною надмірної стимуляції серцево-судинної системи та органів дихання.

При цьому сама зупинка серця настала внаслідок утоплення. Хто знає, можливо, якщо Перрі не перебував би в джакузі, його помічник мав би шанси врятувати актора. Що ж до токсикологічної експертизи, то її результати будуть за кілька тижнів.

Варто також зазначити, що поліція не знайшла у будинку зірки серіалу «Друзі» жодних нелегальних речовин. Серед препаратів були лише рецептурні. Так, йдеться про протитривожні та антидепресанти. Також правоохоронці натрапили на ліки, які вживають люди з хронічними обструктивними захворюваннями легень.

Новини по темі