Головна Новини спорту «Не дозволю Рубльову, Звєрєву і Циципасу забирати собі всі гроші»

«Не дозволю Рубльову, Звєрєву і Циципасу забирати собі всі гроші»

by Max
«Не дозволю Рубльову, Звєрєву і Циципасу забирати собі всі гроші»

25-річний американський тенісист Френсіс Тіафо, який уперше вийшов до півфіналу Мастерса в Індіан-Веллсі, розповів, чому раніше йому не вдавалося виправдати високих очікувань своїх уболівальників.

«У мене дуже скромне походження. Коли мені було 18-19 років, я вже стояв у топ-100, про мене говорили, що я зроблю те, що я американська надія, бла-бла-бла. Було важко. Я виявився до цього не готовим. Я був молодий, у мене завелися гроші, я насолоджувався життям. А зараз я себе стримую.

Найголовніше, що я побачив перед собою ровесників, з якими грав у юніорах: Рубльова, Звєрєва, Циципаса. І що я просто так дозволю їм ще довго забирати собі всі гроші? Я ж із ними грав, іноді їх перемагав. Але мені не вистачало стабільності. І я вирішив, що треба щось міняти.

Я дуже люблю теніс, щоб у цьому не розібратися. Я зібрав сильну команду, взяв на себе відповідальність і прагну зрозуміти, наскільки сильний я можу бути в цій грі. Я їй багатьом зобов’язаний», – сказав Тіафо, який займає 16-й рядок світового рейтингу.

У півфіналі Тиафо змагатиметься проти п’ятого сіяного Даніїла Медведєва.

Новини по темі