Головна Новини спорту Незвичайна причина. Іменитого лижника повторно дискваліфікували

Незвичайна причина. Іменитого лижника повторно дискваліфікували

by Max
Незвичайна причина. Іменитого лижника повторно дискваліфікували

Відомий казахстанський лижник Алєксєй Полторанін повторно дискваліфікований за порушення антидопінгового законодавства. Він не зможе брати участь у змаганнях до 1 березня 2026 року.

У 2019 році Полтораніна дискваліфікували за застосування допінгу внаслідок гучного допінг-скандалу на чемпіонаті світу в Зеєфельді. Він отримав дискваліфікацію на чотири роки, термін відсторонення закінчився 1 березня 2023 року.

Після цього він виступив на кількох локальних змаганнях у росії, однак, як виявилося, не мав на це права. Річ у тім, що спортсмену, який планує повертатися у спорт після дискваліфікації, потрібно завчасно подати відповідну заяву, щоб його внесли до бази даних спортсменів, які підлягають антидопінговому тестуванню. Повертатися до офіційних змагань можна щонайменше за півроку, відколи спортсмен був включений до цієї бази даних.

Полторанін відповідної заяви не подавав, тому й отримав повторну дискваліфікацію від Антидопінгового агентства Казахстану. На момент її закінчення казаху буде вже 39 років, тож, найімовірніше, до перегонів він уже не повернеться.

Полторанін є 2-разовим бронзовим призером чемпіонатів світу. На його рахунку 11 перемог і 27 подіумів на Кубку світу.

Новини по темі