Головна Новини спорту НХЛ. Перша перемога Флориди у фіналі. Пантери обіграли Вегас в овертаймі

НХЛ. Перша перемога Флориди у фіналі. Пантери обіграли Вегас в овертаймі

by Max

Флорида у рамках фіналу Кубка Стенлі після двох поразок на льоду Вегаса повернулася додому та зуміла перемогти. Пантери виграли 3:2 у першому овертаймі.

При цьому господарі поступалися 1:2, проте Меттью Ткачак зрівняв рахунок за дві хвилини до кінця третього періоду, а Картер Верхаге оформив переможну шайбу на старті овертайму. Для Пантерз це перша перемога клубу у фіналах Кубка Стенлі.

Вегас поступився, але все ще веде у серії 2:1.

Плей-оф НХЛ. Фінал Кубку Стенлі

Флорида – Вегас 3:2 (у першому овертаймі)

Шайби: 04:08 Монтур – 7 (Ткачак, Стаал) – 1:0, 18:03 Стоун – 8 (Маршессо, Теодор) – 1:1, 34:58 Маршессо – 13 (Айхель, Стоун) – 1:2, 57:47 Ткачак – 11 (Верхаге, Екблад) – 2:2, у першому овертаймі 04:37 Верхаге – 7 (Беннетт, Форслінг) – 3:2

Воротарі: Бобровський – Хілл

Кидки: 23 – 27

Вегас веде у серії 2:1