Головна Новини спорту «Ніхто не очікував такого злету від Хуста»

«Ніхто не очікував такого злету від Хуста»

by Max

Закарпатську команду-дебютанта ПФЛ сміливо можна назвати порушником спокою. Переконливо провівши весняну частину сезону, «містяни» буквально в останній момент вибороли друге місце, а потім у перехідних матчах за путівку до Першої ліги взяли гору над ФСК «Mаріуполь» (1:1, 1:0).

«Пишаюся своїми підопічними, бо від них ніхто не очікував такого злету. І тільки додали приємних турбот президенту ФК Mихайлу Mадярчику, адже, переконаний, що про підвищення в класі в Хусті навіть ніхто й не мріяв. Користуючись нагодою, віддам належне клубному керівництву за турботу, команда була забезпечена всім необхідним, як в тренувальному процесі, так і в побуті. До речі, Mадярчик пропонував мені очолити «Хуст» ще три роки тому, коли він виступав на аматорському рівні. Я тоді з поважних причин відмовився, але тішуся, що наші шляхи таки перетнулися і я не підвів.

З 18 червня «Хуст» у відпустці. А вчора відбулося урочисте вшанування команди, вінцем якого стало вручення президентом ПФЛ Олександром Каденком срібних нагород друголігової першості.

Підготовку до нових випробувань розпочнемо вже 27 червня. Кістяк «Хуста», а це переважно вихованці закарпатського футболу, збережеться, також збираємося підсилитися квартетом літніх новачків, яких обов’язково переглянемо в контрольних липневих матчах. Сподіваюся, що змусимо з собою рахуватися суперників і в другому за рейтингом футбольному дивізіоні України», – сказав головний тренер «Хуста» Володимир Циткін у коментарі Sport.ua.

Новини по темі