Головна Новини спорту «Ніхто публічно не виступив і не підтримав нас»

«Ніхто публічно не виступив і не підтримав нас»

by Max

Головний тренер збірної України з дзюдо Віталій Дуброва розповів про ситуацію з допуском росіян і білорусів до міжнародних змагань.

Відзначимо, що збірна України з дзюдо оголосила про бойкот другого великого міжнародного старту у 2023 році. Після пропуску чемпіонату світу (головний старт року), українці знялися з етапу Гран-прі у Таджикистані.

«Незначні сподівання були, що все-таки наша світова федерація проявить здоровий глузд, але поки що він у неї відсутній, на жаль. Самі ми продовжуємо тренуватися в Словаччині, у місті Шаморін. Тут склад команди, яка готується на Європейські ігри. Зараз проводимо базову підготовку і чекаємо на подальше рішення стосовно турніру Грендслем в Казахстані, який запланований на 16-18 червня.

Хочу сказати, що коли були в Лінці на Гран-прі, то, на жаль, відчули до нас дивне ставлення, дуже стримано з нами спілкувалися представники керівництва світової федерації дзюдо. Мені здалося, що наче це ми розпочали війну, що це Україна напала на росію. Це те, що я помітив. А між збірними завжди дружня атмосфера, тому проблем ніяких немає. І глядачі дуже добре приймали наших спортсменів.

Приходили й українці, які в Австрії проживають, з цим проблем жодних не було. А ось з боку світової федерації цю віддаленість ми побачили. Ми отримали підтримку лише кулуарно. Насправді, ніхто публічно не виступив і не підтримав нас. Кулуарно деякі президенти національних федерацій, зокрема Скандинавських країн і ще деяких, висловлювали свою підтримку. Але на конгресі ніхто не виступив», – сказав Дуброва.

Новини по темі