Головна Новини спорту «Ніколи б не повірив, що Рух пройде до 1/16 фіналу ЮЛУ»

«Ніколи б не повірив, що Рух пройде до 1/16 фіналу ЮЛУ»

by Max

Воротар «Руху» Юрій-Володимир Герета запевнив, що ще до початку гри не сумнівався в перемозі над «Інтером» (1:1, пен. 4:3) в 1/16 фіналу Юнацькій лізі УЄФА.

«За післяматчевою серією пенальті я спостерігав з боку, але в будь-якому випадку вірив і знав, що Святік усе зможе. Я був упевнений іще до початку гри, що якщо доведеться пробивати одинадцятиметрові, то ми зможемо перемогти.

Звичайно, коли з боку дивишся за цим, то не ті емоції порівняно з тим, коли ти в рамці воріт, бо розпочинаєш сильніше переживати, думати про все це. Але я ніколи не міг повірити, переходячи в «Рух», що ми пройдемо в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА. Це неймовірно!

У першому таймі ми повністю переграли суперника – це однозначно. Вони не завдали жодного удару в рамку наших воріт. Щодо пропущеного гола, то я не погоджуюся з рішенням лайнсмена та призначенням цього ауту, після якого нам забили гол.

Але я дуже радий, що ніхто з нас не опустив руки, навпаки, підбадьорювали один одного, зокрема, Кітела, Підгурський, більше «затравилися» та дотягнули гру. Все ж у другому таймі було набагато важче, ніж у першому, бо «Інтер» серед усіх трьох наших суперників найбільш атлетична команда. Але дотерпіли – і вийшла фантастична кінцівка.

Перед матчем Андрій Кітела сказав нам одну річ: набагато важче тим людям, які борються за нас, за Україну, за нашу Незалежність і Свободу на фронті. Кожен гравець «Руху» розуміє це і готовий битися до кінця на футбольну полі: ми тут виграли – а наші хлопці переможуть ворога в цій кривавій війні, яку розпочали терористи з росії».