Головна Новини спорту Новий тренер Вереса розповів про потенційних новачків та завдання на сезон

Новий тренер Вереса розповів про потенційних новачків та завдання на сезон

by Max

Новий тренер «Вереса» Сергій Лавриненко розповів про потенційних новачків, а також початок своєї роботи. Фахівець отримав контракт на три роки.

«Хочу подякувати «Вересу» за запрошення. І хотів би подякувати тренерському штабу Юрія Вірта. Юрій підняв досить високу планку у своїй роботі, і я сподіваюся, що він залишиться в серцях уболівальників «Вереса». Я готовий до цього виклику та розумію, наскільки складне завдання. Думаю, зможу зробити «Верес» сильнішим».

«Що стосується команди, то ми бачимо, що «Верес» потребував посилення. Кістяк є, я багато гравців знаю. Щодо новачків уже ведемо переговори, прізвища поки не назвемо. Ми знаємо, що за кожного гравця треба боротися. Так, ми розглядаємо невелику кількість гравців, які могли б нас посилити. У тому числі з «Інгульця». Це можливо, але не факт, що станеться».

«Складний процес, робота продовжується. Але є розуміння того, кого слід запросити до нас. Сподіваюся, буде добротна та сильна команда, яка вирішуватиме великі завдання. Завдання нам поставить керівництво клубу», – сказав Лавриненко.

У клубі зазначили, що завданням буде фініш у топ-10 УПЛ.

Новини по темі