Головна Lifestyle Обіцянки та конфлікти: чому стосунки розвалюються

Обіцянки та конфлікти: чому стосунки розвалюються

by Max
Обіцянки та конфлікти: чому стосунки розвалюються

Помилка, яку роблять багато пар, полягає в тому, що вони закладають основу своїх відносин на певних умовах та обставинах. Ці обставини змінюються, але обіцянки залишаються. І тут ми зіштовхуємося із конфліктом між тим, що було обіцяно та тим, що сталося насправді. Незмінність обіцянок на фоні зміни обставин веде до розладу в стосунках, передає KURAZH.

Уявіть, що ви одружилися і в момент одруження дали обіцянки любити один одного і в горі, і в радості. Поводитися добре, дбати, цінувати і поважати партнера. Але потім щось пішло не за планом. Щось зламалося і у стосунках з’явилися тріщини та розколи. Взаємні звинувачення та докори.

Знаєте, хто справді винен у цьому⁉️ Нестабільність цінностей і зовнішній контекст.

Це означає, що ви давали обіцянки кохання, коли у вас були одні умови та одні події у житті. У певних обставинах та ситуаціях. А потім обставини змінилися. І старі домовленості припинили працювати.

Олексій одружився, коли він був успішним бізнесменом. Андрію, коли не пив. Олена вийшла заміж, коли виглядала як топ-модель. То був один зовнішній контекст.

З роками зовнішній контекст змінився. Олексій прогорів у бізнесі, Андрій став пити, а Олена запустила себе та набрала 20 кілограмів. Зовнішній контекст змінився і у відносинах настав розлад.

Як бути та що робити⁉️

Стежте за тим, щоб зовнішній контекст не змінювався на фоні ваших домовленостей у парі.

Новини по темі