Головна Lifestyle Ознаки алкоголізму: як розпізнати залежність

Ознаки алкоголізму: як розпізнати залежність

by Max

Як розпізнати алкоголіка у малознайомій людині особливо якщо це романтичне знайомство, нове місце роботи чи атмосфера, де всі намагаються здаватися кращими, ніж вони є насправді. Про це передає KURAZH з посиланням на Ukr.Media.

Наступні поради вам допоможуть:

– У ресторані, на банкеті або під час дружньої зустрічі людина п’є багато, або дуже багато. Це не один чи два келихи за вечір. Це пляшка і більше.

– Якщо під час зустрічі або спільного вечора ви не допили з людиною алкоголь і запропонували їй залишити пляшку до наступного разу, вона наполягатиме, щоб ви її випили зараз.

– Людина починає пити ще до початку заходів. Ще не всі гості зібралися, а вона уже просить, щоби налили. Або сама починає активно налягати на келихи.

– Як тільки у людини трапляється неприємність у житті, вона пропонує випити. Як варіант, у моменті знайомства може сказати (або збрехати), що в житті трапилася проблема. Скаже та запропонує випити.

– Те ж саме зі святами та щасливими днями. Відмінна нагода розкочегарити алкопоїзд. На жаль, як і з похмурими днями, сонячні дні у житті латентного алкоголіка трапляються постійно. То біла смуга, то чорна, а посередині кабак.

– Зрештою, найголовніше. Людина обіцяє не пити. Скільки днів чи тижнів, місяців. А потім вивертається, як на сковорідці, і знаходить собі відмінне виправдання. Сто причин, чому пила раніше і непомітно поміняє свої слова. Скасує свою обіцянку.

Новини по темі