Головна Lifestyle Ознаки реально самотнього хлопця

Ознаки реально самотнього хлопця

by Max
Ознаки реально самотнього хлопця

Взимку все настільки погано, що самотнім хочеться бути ще меншим, ніж зазвичай. Холодно, хочеться грітися всіма можливими способами: щоб тебе годували гарячою їжею, варили каву з ранку, а під ковдрою був хтось теплий, за кого можна вхопитися будь-якої миті і використовувати як грілку. Бути самотнім взимку — значить бути самотнім подвійно, особливо якщо помічаєте за собою ці тривожні ознаки, інформує KURAZH.

Вечори ви проводите за комп’ютером, шпигуючи за дівчатами

За абсолютно будь-якими дівчатами. Ви заходите на сторінку кожної подруги, з якою говорили раз у житті. Ви розглядаєте їхні фотографії та роздумуєте, чи варто написати повідомлення, щоб знайти собі когось, ну хоч когось. Ви дивитеся її фотографіям просто з цікавості, і вам відкривається сумна правда: у неї вже хтось є.

Остання дівчина, якій ви писали, — ваша молодша сестра

Поки ви смієтеся з друзями з того, що мільйон років не спілкувалися з живою дівчиною, ви як експеримент перегортаєте список смс на своєму смартфоні і виявляєте, що востаннє листувалися з дівчиною два місяці тому, і це була ваша молодша двоюрідна сестра, якій треба було полагодити комп’ютер.

Коли вас намагаються з кимось познайомити, нічого не виходить

Чиїсь подружки завжди мають подружок, у яких нікого немає. У будинку, який збудував Джек. Коли вас акуратно намагаються з ними звести, все одно нічого не зростається. Ці дівчата розповідають дуже цікаві історії про своїх начальників та про якісь приколи з YouTube, а ви сидите із відсутнім виглядом. Коли ви починаєте говорити, дамочкам це теж не цікаво: кого хвилює ваша нова програма тренувань і те, як ви минулими вихідними намагалися приготувати в домашніх умовах справжній “Біг тейсті”.

Ви нікого не пригощаєте у барах

Ви приходите, самі купуєте собі пиво та піцу, а дорогою додому завертаєте у супермаркет і самі купуєте собі хліб, з яким зранку зробите бутерброди. Самі собі. Вже навіть минув час, коли вам було цікаво когось пригощати.

Сімейні зборища для вас — це лихо

У всіх є хоча б одна бабуся або тітка, які ніяк не можуть змиритися з тим, що у хлопця немає подруги. Ви ж молодий, це ж найкращі дні вашого життя! Ви маєте знайти собі дівчину, а як же онуки? І так щоразу. Вони довірливо кладуть вам руку на плече і починають розповідати, яка саме подруга вам потрібна. Так-так, продовжуйте, дуже цікаво.

Після п’янки вам нема чим похвалитися

Коли ви сходитеся з друзями після шаленої гулянки, ви дізнаєтеся багато цікавого один про одного. Минулого разу один поїхав додому разом із дівчиною, якій весь вечір купував напої. Інший посеред ночі написав смс дівчині, з якою у нього давно було все на мазі. А ви що? Прийшовши додому захропіли, а вранці з’їли гігантський омлет, помазавши його майонезом: похмілля вимагає жирної їжі!

Найстабільніші стосунки пов’язують вас з касиркою у супермаркеті

Самі посудіть: ви бачитеся дуже часто, ви витрачаєте на неї гроші, а вона знає все про ваші смаки. Вона посміхається вам, вона завжди чемна і не має до вас жодних претензій. У ваших відносинах ви завжди виявляєте ініціативу, а вона завжди доступна. У міру наростання цих аргументів ідея перестає здаватися вам божевільною. Схоже, ви дійсно дуже самотній.

Новини по темі