Головна Lifestyle Ознаки які свідчать, чи годиться кавалер на роль відповідального чоловіка

Ознаки які свідчать, чи годиться кавалер на роль відповідального чоловіка

by Max
Ознаки які свідчать, чи годиться кавалер на роль відповідального чоловіка

Побудова серйозних стосунків — нелегка місія. Але перш ніж її виконати, спочатку потрібно знайти відповідного чоловіка, інформує KURAZH.

Часом зробити правильний вибір дуже складно. Як не помилитися і не пожертвувати своїм щасливим майбутнім? Як відкрити справжнє обличчя молодої людини до весілля?

Не поспішайте і не панікуйте! Ці 5 характерних ознак підкажуть, буде пуття від чоловіка в майбутньому чи ні.

Чоловік не може визначитися зі своїми бажаннями, цілями

Він — вічний бранець власних сумнівів, невпевненості та невизначеності.

Цей персонаж не обтяжує себе постановкою конкретних цілей, задоволенням важливих потреб. Цікаво, чому? Тому, що він не здатний чітко сформулювати їх. Він весь час плутається у своїх бажаннях і навіть у думках.

Цей чоловік здатний швидко взятися відразу за 3-4 справи і так само швидко кинути їх на півдорозі.

Чоловік жахливо незговірливий

З цією людиною непросто порозумітися, оскільки вона вічно всім незадоволена. Він за бажання знайде, до чого причепитися.

У найпозитивніших ситуаціях цей чоловік виділить якісь негативні моменти.

До речі, від такого суб’єкта можна нерідко почути несхвальні висловлювання, невдалі жарти або компліменти.

Чоловік абсолютно незібраний

Цей представник сильної статі живе, як йому заманеться. Він не підлаштовується під оточуючих, не включається в ту чи іншу діяльність, не реагує моментально на важливу інформацію.

Така людина не зірветься з місця, не з’явиться за першим покликом, не прийде швидко на підмогу. І енергійною, і активною назвати її язик не повертається.

Його складно витягнути на прогулянку, в кафе або на вечірку. Якщо попередньо обговорити з чоловіком усі ці заходи, то, можливо, він погодиться їх відвідати. Але це не точно.

Чоловік не знає, що таке конкретність

Якщо цьому суб’єкту поставити конкретне запитання, то він вже точно не вшанує його чіткою відповіддю. З великою часткою ймовірності, він скаже кілька розмитих фраз або звернеться до співрозмовника із зустрічним запитанням.

Цей чоловік вважає за краще нікому нічого не обіцяти і довго роздумувати над пропозиціями. Від нього нерідко можна почути одну з цих фраз: “Можливо”, “Звідки мені знати?”, “Поговоримо про це потім”, “Напевно”.

Якщо йдеться про стосунки, то навряд чи він першим призначить побачення дівчині. Ініціативу доведеться проявити їй.

Чоловік не тривожиться з приводу свого майбутнього

У нього немає прагнень, планів і цілей. Якщо він все-таки наважиться скласти скромний списочок невеликих цілей, то про цей задум ніхто не дізнається (особливо, якщо чоловік не зробить жодних кроків для втілення в життя своїх намірів).

Він далеко не завжди розповідає про свої мрії та ідеї навіть найближчим людям.

Чи годиться такий чоловік на роль відповідального чоловіка? Це кожна жінка вирішить сама.

Однак є річ, про яку потрібно пам’ятати всім дамам: у сімейному житті немає місця образам і непотрібним розчаруванням. Якщо з чоловіком усе не клеїться на початковому етапі стосунків, то краще відразу поставити крапку.

Новини по темі